rynny

– w swojej ofercie posiadamy:

– taśmy wentylacyjne
– membramy dachowe
– bariery śniegowe
– wyłazy
– stopnie kominiarskie itp.

BUDMAT Flamingo – Stalowy system rynnowy
Denko rynny

logo tondach

Element zabezpieczający przed wylewaniem się wody z rynny. Zastosowanie innowacyjnego i specjalnie zaprojektowanego złącza gwarantuje trwale polaczenie denka z rynna, spełniają swoje funkcje w każdych warunkach atmosferycznych. Element wykazuje duża łatwość podczas montażu zapewniając jednocześnie maksymalna ochrona przed zerwaniem się od naporem wody. Denko rynny  w systemie Flamingo jest jedynym dostępnym na rynku  takim rozwiązaniem.


Hak doczołowy

logo tondach

Element konstrukcyjny, spełniający przede wszystkim funkcje wspornika rynny. W systemie Flamingo jest szczególnie uniwersalnym rozwiązaniem, montowanym zarówno jako hak doczołowy (montowany do deski czołowej) jak i dokrokwiowy (montowany z płaskownikiem bezpośrednio do krokwi).


Kolano 60

logo tondach

Element systemu formowany w kształcie litery „L” pod katem 60 stopni, pozwalający na dopasowanie poszczególnych części sytemu rynnowego do różnych kształtów połaci dachowych i okapów budynków. Spójny kolorystycznie z pozostałymi elementami systemu, wykonany jest ze szwedzkiej blachy najwyższe jakości.


Łącznik rynny

logo tondach

Uniwersalny element rynny stosowany zarówno do połączeń przelotnych jak i do połączeń z użyciem haka. Montowany z uszczelką lub uszczelniaczem gwarantuje sztywne polaczenie rynien. Wyróżnia się jakością wykonania oraz spójną z reszta systemu kolorystyka dzięki zastosowaniu szwedzkiej blachy do produkcji.


Narożnik zewnętrzny 90

logo tondach

Specjalnie skonstruowane elementy łączące rynny w wewnętrznych i zewnętrznych narożach budynku. W systemie flamingo rynna osadzana jest głęboko w narożnikach, co eliminuje porzebę zastosowanie łącznika rynnowego. Takie rozwiązani daje sztywne i trwale Kołacznie i obniża jednocześnie koszty inwestycji, ponieważ nie trzeba montować dodatkowych elementów (w tym także haków).


Obejma rury spustowej

logo tondach

Element konstrukcji mocujący rurę spustowa do ściany budynków. Innowacyjna konstrukcja obejmy pozwala na dopasowanie odległości pomiędzy rurą spustową a elewacją. Sposób montażu obejmy na rurze poprzez wsuwany klin, a nie skręcanie jej na śruby, zapewni jednoczenie łatwy i szybki montaż. W systemie rynnowym  Flamingo obejma rury spustowej występuje w dwóch wariantach : z łącznikiem aluminiowym lub z łącznikiem wykonanym z tworzywa sztucznego.


Rura spustowa

logo tondach

Pionowy element system odprowadzający wodę z rynny. W systemie rynnowym Flamingo dostępne są rury spustowe, których połączenie odbywa się za pomocą złączki lub fabrycznego zacisku montażowego. Dzięki temu gwarantujemy więcej możliwości i lepszy komfort pracy podczas montażu. Wykonawca sam decyduje on wyborze najlepszego rozwiązanie dostosowanego do konkretnej realizacji.


Rynna

logo tondach

Element odpowiednika dachu, którego zadaniem jest bezpośredni odbiór wody z połci dachowej. Rynny w systemie Flamingo dostępne są z dwóch rozmiarach: 125 i 150 mm, montowane są w sposób zapewniający wykorzystanie ich pełnej pojemności. Znaczenie w odbiorze wody z połaci dachowej ma sposób montażu rynny i przepustowość rur spustowych. Najlepszym tego dowodem są rozwiązania płytszych systemów rynnowych stosowanych w Skandynawii, gdzie opady deszczu są jednymi z większych w Europie.


Sztucer

logo tondach

Jednym z głównych elementów systemu rynnowego odprowadzającym wodę z pokrycia dachowego (sztucer łączy rynnę z rurą spustową). Element ma charakterystyczny wygląd i kształt, który specjalnie zaprojektowany wyróżnia się szczególną dbałością o estetyką wykonania. Łagodna linia i krawędź element pozwalają uniknąć zarysowań i uszkodzeń mechanicznych.


Wylewka

logo tondach

Element w kształcie litery „L” odprowadzający wodę z rury spustowej. Wyoblona końcówka zapewnia usztywnienie krawędzi wyprowadzającej wodę poza system. Najlepsza szwedzka blacha użyta do produkcji orynnowania Flamingo gwarantuje spójność kolorystyczną całego systemu.


Załączka rury spustowej

logo tondach

Element systemu służący do łączenia rur spustowych. Rury spustowe łączyć można w systemie Flamingo za pomocą fabrycznego zacisku montażowego lub specjalnie wykonanej złączki rury.

 


Wszystkie zaprojektowane elementy systemu są innowacyjne i wielofunkcyjne, integralnie powiązane ze sobą tworząc jednolitą, przemyślną całość. Dzięki temu systemowi Flamingo wyróżnia się pod względem łatwości montażu i użycia mniejszej ilości elementów. Zastosowane przez nas rozwiązania zostały zaprojektowane specjalnie dla Państwa i z myślą o Waszym komforcie. Włożyliśmy w tę pracę bardzo dużo wysiłku.
Od kilku lay uważnie obserwowaliśmy, analizowaliśmy, badaliśmy i porównywaliśmy doświadczenia różnych środowisk: współpracowaliśmy w tym zakresie z dekarzami, wykonawcami i wieloma jednostki naukowo – badawczymi właśnie po to, aby zaproponować Państwu najlepszy, najnowocześniejszy i najbezpieczniejszy system rynnowy.
Postanowiliśmy prawem chronić nasze nowe rozwiązania techniczne i wzory przemysłowe. Dzięki zastosowanym przez nas innowacjom, gwarantujemy Państwu rozwiązania najlepsze i najkorzystniejsze. Chcemy mieć pewność, że nasz system zachować swoją niepowtarzalność a Państwo zawsze będziecie mieć gwarancję, że wybieracie oryginalne rozwiązania. Wszystkie podjęte działania dały nam olbrzymią satysfakcję, ponieważ staraliśmy się spełnić oczekiwania naszych klientów. Wciąż jednak dokładać będziemy starań, aby udoskonalić nasz produkt, ponieważ pełne zadowolenie klienta i nam pozwoli w pełni cieszyć się sukcesem.
Stalowy system rynnowy Flamingo jest jednym z najnowocześniejszych na rynku produktów tej kategorii. System wykonany z najlepszych szwedzkich blach PRELAQ RWS (Rain Water System) – produkowany specjalnie na tego rodzaju realizacji, wyróżnia również:
– łatwość montażu, dzięki uniwersalnym elementom, które wzajemnie się uzupełniając mogą pełnić kilka funkcji jednocześnie,
– najwyższa jakość wykonania, z zastosowaniem w pełni zautomatyzowanych szwedzkich i szwajcarskich linii produkcyjnych,
– innowacyjność – dzięki specjalnie zaprojektowanym rozwiązaniom konstrukcyjnym,
– zastosowanie do produkcji wszystkich elementów systemu najlepszego surowca (szwedzka blacha PRELAQ RWS),
– dostępność w dwóch rozmiarach: mniejszym dla obiektów o charakterze mieszkalnym (125 / 87) i większym, z przeznaczeniem na obiekty przemysłowe, wielkogabarytowe (150 / 100),
– specjalnie opracowane i wdrożone rozwiązania logistyczne (fabrycznie zabezpieczone folią wszystkie elementy orynnowania, indywidualne zaprojektowane opakowania, wyjątkowa dbałość o najwyższy standard magazynowania i transportu),
– kompleksowość i możliwość dopasowania całego orynnnowania Flamingo do oferowanych przez BUDMAT stalowych pokryć dachowych i elewacyjnych,
– NAJDŁUŻSZA NA RYNKU 30 – LETNIA GWARANNCJA.

Dostępne kolory:

logo tondach logo tondach logo tondach logo tondach  logo tondach logo tondach logo tondach logo tondach sscs

kontakt

 BUDDOM
Ks. J. Ziemiańskiego 11
 37-700 Przemyśl
+48 (16) 6789752
fax. +48 (16) 6789752
e-mail: buddom1@o2.pl
  
 Przedstawiciel Handlowy
501 382 165