parapety

Parapety zewnętrzne i wewnętrzne

Parapety komorowe PCV
Wewnętrzny parapet komorowy charakteryzuje się dużą trwałością (utwardzone pcv), odpornością na wilgoć, promieniowanie UV i wahania temperatur. Parapety te są niepalne, proste w obróbce, nie wymagają szlifowania ani lakierowania .
Parapety wewnętrzne komorowe są dekoracyjne i dobrze wyprofilowane. Pasują do każdego typu okien, a w szczególności okien PVC. Parapety są okleinowane gładką folią , która pozwala na łatwe utrzymywanie ich w czystości. Są dostępne w różnych szerokościach.

Parapety z aglomarmuru
Parapety z aglomarmuru zbudowane są z wyselekcjonowanych odłamków skały marmurowej, połączonych specjalnymi żywicami epoksydowymi w proporcjach 90% odłamków skalnych, 10% żywicy epoksydowej, są bardzo trwałe a dzięki gładkiej powierzchni można je łatwo utrzymywać w czystości. Parapety tego rodzaju są odporne na promienie UV oraz wilgoć, nie ulegają plamieniu, są odporne na ścieranie. Dzieki budowie z naturalnego kruszywa doskonale imitują parapety z kamienia naturalnego Powierzchnia parapetu jest wypolerowana, co sprawia, że wyglądają bardzo efektownie.

Parapety z marmuru syntetycznego
Parapety charakteryzują się dużą trwałością, wytrzymałością mechaniczną, gładką błyszczącą powierzchnią,łatwą do utrzymania w czystości.

Parapety stalowe
w ofercie posiadamy parapety z blachy ocynkowanej w grubości 0,75 mm oraz 0,50 mm. Parapety są zabezpieczone przed korozją. Są dostępne w standardowej kolorystyce białej i brązowej oraz wg palety RAL.

Istnieje również możliwość zamówienia parapetów powlekanych okleiną drewnopodobną zbliżoną do kolorytyki okien.

kontakt

 BUDDOM
Ks. J. Ziemiańskiego 11
 37-700 Przemyśl
+48 (16) 6789752
fax. +48 (16) 6789752
e-mail: buddom1@o2.pl
  
 Przedstawiciel Handlowy
501 382 165